top of page

Aranxhata:

Updated: Jan 3, 2021

Aranxhata:

Per nje shishe te vogel 330 ml:

Perbersit:

2-3 portokalle,

1 luge kafeje leng limoni(sipas deshires)

2 luge kafeje sheqer

1 shishe me uje te gazuar.

Pergatitja:

Perzjejme lengun e portokalleve dhe te limonit me sheqerin.hedhim ujin e gazuar dhe kemi aranxhaten por ne kushtet e shtepise.630 views0 comments

Recent Posts

See All

Supë magjerica

Recet e postuar nga Apostol Buzopulos Buzi Supe Magjerice Miredita te nderuar dhe respektuar miq dhe mikesha te grupit , Megjithese supen magjerice do ta gatuajme diten e Shtune sipas zakonit te fest

Comments


bottom of page