top of page

Brusketa me salmon dhe rukola.

Brusketa me salmon dhe rukola.

KOHA E PERGATITJES 10 MINUTA.

Perbersit.

5 Feta buke

260 gram Salmon i tymosur

Pak Vaj ulliri

Një dorë Rukola

Disa kokrra Piper rozë

1 thelpi Hudhra

Pak Gorgonzola Pikante


Pergatitja.

Vendosni bukën të theket dhe kur të jete gati hiqeni dhe fërkojeni me një thelpi hudhër, vendosni sipër saj disa gjethe rukola, pak salmon të tymosur, copëza gorgonzole, pak piper rozë dhe nje fije vaj ullir.

Shërbejeni.

9 views0 comments

Recent Posts

See All

留言


bottom of page