top of page

Caprese Salad: Nje version ndryshe, sipas menyres time:

Caprese Salad: Nje version ndryshe, sipas menyres time:

Perberesit: mocarela domate te vogla rukola gjethe panxhari te fresket pesto me borzilok krem balsamik rigon,borzilok sipas deshires sheqer Pergatitja: Domatet e vogla i marinojme me balsam,rigon,borzilok te thate dhe pak sheqer dhe i pjekim ne furr per 6 min ne 200 grade.Pasi i heqim nga furri i vendosim te gjithe perberesi ne pjate sipas deshires.102 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page