top of page

CHÉVRE TOAST:

Updated: Dec 14, 2020

CHÉVRE TOAST:

Perberesit: Buke me fara te ndryshme(si psh. luledielli,lulekuqit,susami etj. sipas deshires) 100gr Dhjath chevre, 80gr Recel luleshtrudhe Gjethe mente. Dhe mix sallat Pergatitja: Vendosim buken poshte pastaj djathin dhe i vendosim ne furr per 5min ne temperaturen 180 grade (furri i ngrohur paraprakisht). Pasi e heqim e vendosim recelin,gjethet e mentes dhe eshte gati per tu servirur. Kjo perdoret si antipaste.

Kuzhina eshte fantazi,🥣 ne ju japim ide,✨ ju vendosni imagjinaten

dhe shijen tuaj.🍽 (Aleksander Ziso)📢

Ju befte mire!45 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page