top of page

Lakror me nje pete; Recet e postuar nga Alketa Hoxholli Kishta

Lakror me nje pete; Recet e postuar nga Alketa Hoxholli Kishta

Receta 👇👇

Zeme brumin miell uje i vaket kripe pak vaj e le 30 min te pushoj e ndaj ne kulacka sa nje veze une 4 bera i hap te vogla i lyej me vaj keto i ve nhera mbi tjetren dhe hap nje te vetme te madhe e ve ne tepsi sperkat me vaj ne nje tas jam grire qepe td njoma presh spinaq dhe lakra te tjera lulekuq hiths lepjete cfare te duash kripe vaj djath i perziej ja hedh petes siper e mbledh peten si ne foto sperkat me vaj e pjek po deshet e ben me kungull, djath qumesht veze, fasule cfare te doni.

Ju befte mire.

Lakror me nje pete; Recet e postuar nga Alketa Hoxholli Kishta


84 views0 comments

Recent Posts

See All

Supë magjerica

Recet e postuar nga Apostol Buzopulos Buzi Supe Magjerice Miredita te nderuar dhe respektuar miq dhe mikesha te grupit , Megjithese supen magjerice do ta gatuajme diten e Shtune sipas zakonit te fest

Comentários


bottom of page