top of page

Akullore me luleshtrydhe.

Updated: Aug 11, 2020

KOHA E PERGATITJES 2 MINUTA.

u nevojiten rreth 500 gramë luleshtrydhe të ngrira, po aq dhe kos, një lugë mjaltë dhe pak liker sipas shijeve te tuaja.


Sipas dëshirës mund t’i shtoni edhe një kore limoni të grirë në rende,


Të gjitha, pas likerit, hidheni në blinder dhe përzieni, pastaj shtoni pak liker dhe vazhdoni ti perzjeni,
224 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page